KDO JSME

Termínu merchandising vracíme jeho původní význam:
správné zboží za správnou cenu ve správný čas

na správném místě.

Specializujeme se na kreativní koncepci, produkci a prodej merchandisingu pro přední české a slovenské kapely a interprety a pro organizace pořádající koncerty, festivaly a eventy.

Spolupracujeme se širokou škálou designerů, grafiků, copywriterů a dodavatelů zboží. Řídíme se pravidlem, že merchandising zdaleka neznamená jen "reklamní zboží" či "doplňkový sortiment", ale především stylotvorný prvek.

Umíme navrhnout a vyprodukovat merchandisingové portfolio na míru podle druhu projektu a podle vašich požadavků. A co víc – zboží dokážeme taky prodat.

Díky mnohaletým zkušenostem neimprovizujeme a nebloudíme ve slepých uličkách. Víme, co funguje, a rádi naše zkušenosti zúročíme ve váš prospěch.

Majitelé a jednatelé společnosti

Mgr. Jan Hlaváč se přes dvacet let pohyboval v oblasti tištěných a audiovizuálních médií, kreativy, marketingu a reklamy, a to většinou na manažerských pozicích. Jako copywriter a autor kampaní spolupracoval s řadou reklamních agentur. Je zakladatelem či spoluzakladetelem čtyř společenských časopisů, dodnes se věnuje vydávání neperiodických publikací. Napsal více než dvě desítky knih (a několik set jich coby editor, supervizor či nakladatel přivedl na svět), kolem třiceti scénářů a necelou stovku písňových textů. Ve společnosti Creative Booster se stará o kreativní koncepci a propagaci projektů.

Terezie Králová je přes dvacet let úspěšnou podnikatelkou v oblasti oblékání a módy. Založila síť jedenácti obchodů s oděvy a módními doplňky, převážně ve vintage a retro stylu. Kromě toho působí jako konzultantka na poli psychologie a personální strategie prodeje. Ve společnosti Creative Booster se stará o veškeré aktivity spojené s prodejem, produkční agendu, personální zajištění akcí a komunikaci s klienty.