CO UMÍME

Jdeme na dřeň. Vymyslíme, vyprodukujeme, vyprodáme...

Nevzdáme to, dokud společně nebudeme v cíli.

Sondujeme

Během konzultace s vámi si ujasníme, čeho chceme na poli merchandisingu společnými silami dosáhnout a jakými prostředky. Pokud se shodneme na strategii, zacílení a ekonomickém modelu spolupráce, bude to skvělý začátek zajímavé cesty.

Navrhujeme

Navrhneme merchandisingové portfolio, které bude vhodné pro vaši kapelu, festival či event. Vypracujeme ideové a grafické návrhy, které s vámi podrobně probereme. Nebráníme se spolupráci s grafiky a kreativci, které preferujete a na něž jste zvyklí.

Produkujeme

Jakmile se shodneme na tom, jaké položky merchandisingu se připraví, pustíme se do výroby. Spolupracujeme s mnoha subdodavateli a můžeme vám dát na výběr. Pokud chcete některé položky zadat konkrétnímu výrobci, budeme to respektovat.

Prodáváme

Disponujeme prodejní výbavou a sítí prodejců ve všech krajích. Zajistíme prodej merchandisingu prakticky kdekoli, pokud je to pro všechny strany výhodné. Kromě mobilních stánků máme i pochozí prodejce, které nasazujeme na větší akce.

Propagujeme

Merchandising si můžete propagovat sami, nebo to můžete svěřit nám. Anebo to lze nakombinovat. Významným klientům spravujeme webové stránky a stránky na sociálních sítích. Má to oboustrannou výhodu: oni se o nic nestarají a nás kampaně baví.